FUJINON XF50-140mmF2.8 R LM OIS WR is een telezoomobjectief dat de meest frequent gebruikte telebrandpuntsafstanden en een maximale diafragma-opening van F2.8 kan voorleggen. Het is een geavanceerd toestel dat stof- en waterbestendig is en bestand is tegen lage temperaturen. Verder is het uitgerust met uitmuntende beeldstabilisatietechnologie, zodat u in geen enkele omstandigheid een shot hoeft te missen.
De uitzonderlijke prestaties van dit objectief maken het de ideale keuze zowel voor het maken van portretten, als voor snapshots, maar ook voor het vastleggen van snel bewegende onderwerpen in sport- of natuurfotografie.
| Algemeen | |
| Type lens: | Tele |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 |
| Lens | |
| Brandpuntsafstand: | 50-140 mm |
| Zoomlens of primelens: | Zoom |
| Lensvatting: | Fujifilm X |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 175,90 mm |
| Filtermaat: | 72 mm |
| Gewicht | 995 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
| Fujifilm XF-lenzen tot €200 Cashback |
Fujifilm XF-lenzen Cashback Ontvang tot €200 cashback op geselecteerde X-series lenzen Meer info |
| actie |
€ 1610,98
|
|
|
|
|


