De GF50mm F3.5 R LM WR is de kleinste en de lichtste (335 g) GF-lens met een maximaal diafragma van 3,5 en een brandpuntsafstand van 50 mm (gelijk aan 40 mm in het 35 mm-filmformaat).
Gecombineerd met de GFX 50R, weegt deze slechts 1110 gram, waardoor het de lichtste GFX-kit tot nu toe is, en de perfecte keuze voor straat- en reisfotografie.
| Algemeen | |
| Type lens: | Standaard |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/3.5 |
| Lens | |
| Lensvatting: | Fujifilm G |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Brandpuntsafstand: | 50 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Filtermaat: | 62 mm |
| Gewicht | 335 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 1059,99
|
|
|
|
|


