De LAOWA 60mm f/2.8 Ultra-Macro Lens heeft een uniek ontwerp waardoor er 2:1 macro-opnames mee kunnen worden gemaakt. Dat betekent dat beelden 2x groter zijn dan bij een normale 1:1 macro-lens.
Dit objectief werkt volledig handmatig! Zowel de scherpstelling als het diafragma moet handmatig worden gekozen.
| Algemeen | |
| Type lens: | Macro |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 |
| Lens | |
| Lensvatting: | Nikon F |
| Brandpuntsafstand: | 60 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Filtermaat: | 62 mm |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 503 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
| Laowa Voorjaarsaanbieding op macrolenzen |
|
Het macroseizoen komt er weer aan en om hier optimaal van te profiteren hebben we een mooie aanbieding op de Laowa macrolenzen. Meer info |
| actie |
€ 442,49
|
|
|
|
|


