Met een extreem klein formaat en laag gewicht heeft LAOWA weer een heel bijzondere lens toegevoegd aan haar arsenaal van bijzondere lenzen. Met een hoge lichtsterkte van f/2 en een brandpuntsafstand van 7,5mm is dit een unieke lichtsterke ultra-groothoek voor MFT-camera’s.
- Unieke ultra-groothoek voor MFT-camera’s
- Hoge lichtsterkte
- Ideale lens voor drones en gimbals
- Brandpuntsafstand: 7.5mm (equivalent fullframe: 15mm)
| Algemeen | |
| Type lens: | Groothoek |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.0 |
| Lens | |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Brandpuntsafstand: | 7,5 mm |
| Lensvatting: | Micro Four Thirds |
| Fysieke kenmerken | |
| Gewicht | 170 g |
| Kleur | Groen, Blauw |
| Filtermaat: | 46 mm |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 539,99
|
|
|
|
|


