++ Minimaal diafragma: 2.8 ++ Kleur: Zwart ++ Lengte: 128,50 mm ++
Eigenschappen:
brochure
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/2.8 |
| Lens | |
| Minimaal diafragma: | 2.8 |
| Lensvatting: | Sony E |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Brandpuntsafstand: | 24 - 70 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 128,50 mm |
| Filtermaat: | 82 mm |
| Gewicht | 1,03 kg |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
€ 699,- (€ 577,69 excl BTW)
+
in winkelkar
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Aanbevolen combinatie
Aanbevolen combinatie
+
=
€ 709,99
Hebt u ook gedacht aan
Anderen kochten ook
Vergelijkbare en/of betere producten
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking


