Samyang 85mm f/1.4 Canon RF
++ Brandpuntsafstand: 85 mm ++ Kleur: Zwart ++ Lengte: 405 mm ++
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 399,- (€ 329,75 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
alternatieven op voorraad:
Eigenschappen:
brochure
| Algemeen | |
| Diameter objectief | 78 mm |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/1.4 |
| Lens | |
| Brandpuntsafstand: | 85 mm |
| Zoomlens of primelens: | Prime |
| Lensvatting: | Canon RF |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 405 mm |
| Filtermaat: | 72 mm |
| Gewicht | 730 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
€ 399,- (€ 329,75 excl BTW)
Vraag leverdata
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
Voeg toe aan wenslijst
Vraag Offerte
Verstuur
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
alternatieven op voorraad:
Accessoires (1) >>
Accessoires (1) >>
Vergelijkbare en/of betere producten
€ 399,- (€ 329,75 excl BTW)
Contacteer voor levertermijn
×
Wij hebben uw aanvraag goed ontvangen. Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met u op
|
|
|
|
|
> Toon volledige vergelijking

