De NIKKOR Z DX 24mm f/1.7 is lichtsterk, scherp, werkt schitterend van dichtbij en presteert uitstekend bij weinig licht. Met een niet te grote beeldhoek is dit het perfecte veelzijdige objectief met vast brandpunt voor creatieve alledaagse fotografie en een geweldige upgrade van een standaardzoomobjectief.
| Algemeen | |
| Type lens: | Nikon Z-vatting |
| Camera | |
| Maximum diafragmaopening: | f/11 |
| Lens | |
| Minimaal diafragma: | f/1.7 |
| Lensvatting: | Nikon Z |
| Brandpuntsafstand: | 24 mm |
| Fysieke kenmerken | |
| Kleur | Zwart |
| Filtermaat: | 46 mm |
| Gewicht | 135 g |
| Eco label | |
| Betaalbaar met ecocheques | Neen |
- Levering gratis vanaf 250 euro
- Winkelvoorraad: Nu af te halen of 1 tot 3 werkdagen levering
- Magazijnvoorraad: Af te halen na 1 tot 3 werkdagen of levering aan huis
- Uw FOTO-speciaalzaak sinds 1961
- Veilig online betalen
€ 310,98
|
|
|
|
|


